Szlachetna Paczka 2017 - podsumowanie

Szlachetna Paczka 2017- podsumowanie
Już po raz trzeci nasza szkoła zaangażowała się w ogólnopolską akcję Szlachetna Paczka.
W tym roku objęliśmy pomocą Panią Marię- samotną matkę miesięcznego Jasia.
Zaangażowanie całej społeczności szkolnej przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Przygotowaliśmy 22 różnorodne paczki, zawierające artykuły spożywcze, środki czystości, środki do pielęgnacji niemowląt, odzież i buty dla Pani Marii i małego Jasia, sprzęt agd, słodycze i zabawki dla dziecka.
Wielkie podziękowania nalezą się wszystkim uczniom i nauczycielom , którzy włączyli się
w zbiórkę pieniędzy w klasach. Oprócz środków finansowych wiele osób przyniosło także ubrania, żywność i zabawki.
Kolejny raz na wysokości zadania stanęli nasi wolontariusze, którzy zorganizowali Kiermasz Łakoci
i seans filmowy.
Cieszy fakt, że społeczność naszej szkoły potrafi się zorganizować i pomóc w tak szlachetnym celu.

[foogallery id=”3386″]