Liceum

Technik pojazdów samochodowych

Cukiernik

Drodzy Absolwenci

21Zapraszam Was bardzo serdecznie do skorzystanie z bogatej oferty edukacyjnej naszej szkoły. Zespół Szkół nr 1 im. gen. Wł. Sikorskiego to placówka, w skład której wchodzi III Liceum Ogólnokształcące, Technikum nr 1 i Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1.

Szkoła kształci i wychowuje młodzież na różnych kierunkach. Aktywnie współpracuje z instytucjami i służbami z terenu miasta, powiatu i kraju.

Realizuje wiele projektów, szkoleń i kursów. Posiada wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, która z oddaniem i zaangażowaniem kształci młode pokolenie. Każdy uczeń ma możliwość realizacji swoich zainteresowań, pasji i marzeń.

Sikorski to szkoła, która wybiega w przyszłość, a przede wszystkim jest bezpieczna i przyjazna dla uczniów.

Zdaję sobie sprawę, że to dla Was trudna decyzja, że wielu jeszcze dokładnie nie wie jaki kierunek i zawód wybrać. Mam nadzieję, że nasza szkoła sprosta Waszym oczekiwaniom, dlatego zapraszam Was do Zespołu Szkół nr 1 im. gen. Wł. Sikorskiego w Stalowej Woli.

Drodzy Absolwenci

21

Zapraszam Was bardzo serdecznie do skorzystania z bogatej oferty edukacyjnej naszej szkoły.

Zespół Szkół nr 1 im. gen. Wł. Sikorskiego to placówka, w skład której wchodzi III Liceum Ogólnokształcące, Technikum nr 1 i Branżowa Szkoła I  Stopnia nr 1.

Szkoła kształci i wychowuje młodzież na różnych kierunkach. Aktywnie współpracuje z instytucjami i służbami z terenu miasta, powiatu i kraju.

Uczestniczy  w programie Ministerstwa Obrony Narodowej, kształcąc młodzież w Oddziałach Przygotowania Wojskowego.

Realizuje wiele projektów, szkoleń i kursów. Posiada wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, która z oddaniem i zaangażowaniem kształci młode pokolenie. Każdy uczeń ma możliwość realizacji swoich zainteresowań, pasji i marzeń.

Zespół Szkół nr 1 im. gen. Wł. Sikorskiego, to szkoła, która wybiega w przyszłość, a przed wszystkim jest bezpieczna i przyjazna dla uczniów.

Wiem, że to dla Was trudna decyzja, że jeszcze dokładnie nie wiecie jaki kierunek i jaki zawód wybrać. Mam nadzieję, że nasza szkoła sprosta Waszym oczekiwaniom.

Zapraszam Was do Zespołu Szkół nr 1 im. gen. Wł. Sikorskiego w Stalowej Woli. Zostańcie uczniami Sikorskiego!