Spektakl profilaktyczny

Spektakl profilaktyczny

Dnia 29 listopada 2016r. ( wtorek) o godz. 11.00 w dużej auli odbędzie się spektakl pt. : „ODLOT”– wystawiany przez aktorów Teatru Profil z Krakowa. Spektakl dotyczy profilaktyki uzależnień od narkotyków i alkoholu. Nawołuje do zastanowienia się nad konsekwencjami naszych wyborów, uczy odpowiedzialności,
a także pokazuje jak ważna w życiu młodego człowieka jest pasja.
Po przedstawieniu prowadzona będzie prelekcja w formie dialogu
z uczniami, na temat problemu, którego dotyczyło przedstawienie. W spektaklu wezmą udział uczniowie klas pierwszych LO, TM
i ZSZ.

12 Comments

Send a Comment