O Belfrze Roku

W tym roku stalowowolskie Starostwo Powiatowe już po raz 8 organizuje plebiscyt ,, Belfer Roku”, w którym wyłoniony zostanie najpopularniejszy nauczyciel spośród wszystkich belfrów pracujących w szkołach ponadgimnazjalnych i placówkach na terenie Powiatu Stalowowolskiego.
Naszą szkołę będzie reprezentowała pani NATALIA BANACH – wieloletni nauczyciel i wychowawca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Stalowej Woli. Natalia Banach to nauczycielka języka angielskiego, którego uczy od 2001 roku. Uwielbia kontakt z uczniami, jest pasjonatką podróży, szczególnie na Kresy, którą to pasją zaraża coraz większe kręgi młodzieży. Nauczanie języka angielskiego i promowanie zdrowego stylu życia jest dla niej ambicją i powołaniem. Powszechnie znany wśród uczniów ZSP1 jest jej “Poison Corner” gromadzący produkty wysoce szkodliwe dla zdrowia.
O zasadach konkursu w jego kolejnym etapie międzyszkolnym poinformujemy wkrótce, ale już dziś zachęcamy do głosowania na naszą kandydatkę i trzymamy kciuki za wygraną!