Realizacja zakupów w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Przypominamy, że nasza szkoła zakwalifikowała się do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. W związku z tym za nami pierwszy zakup książek do biblioteki, a kolejne zamówienie zostało już złożone. Poniżej przedstawiam listę książek, które możecie już wypożyczać w naszej bibliotece, a kolejne książki dotrą do nas już w następnym tygodniu.
Jeśli macie jakieś propozycje czekamy na Was w bibliotece – przekażcie nam je, a postaramy się je zrealizować.

1. „Luonto” M. Darwood (książka wybrana przez uczniów do zakupów w ramach NPRCZ)
2. „Denowelacja” R. Mróz
3. „Przewieszenie” R. Mróz
4. „Chajzerów dwóch” F. Chajer, Z. Chajzer
5. „Dziewczyna z pociągu” P.Hawkins (książka wybrana przez uczniów do zakupów w ramach NPRCZ)
6. „Kiedy Cię poznałam” C. Ahern (książka wybrana przez uczniów do zakupów w ramach NPRCZ)
7. „Sto milionów dolarów” L. Child.
8. Ocal mnie” A. Glines
9. „Mów do mnie” L. Scottoline.
10. „Świat według Boba” , „Kot Bob i ja” (książki wybrane przez uczniów do zakupów w ramach NPRCZ)
11. „Niebezpieczne kłamstwa” B. Fitzpatrik (książka wybrana przez uczniów do zakupów
w ramach NPRCZ)
12. „Zostaw mnie” G. Forman (książka wybrana przez uczniów do zakupów w ramach NPRCZ)
13. Osobliwy dom pani Peregrine” R. Riggs (książka wybrana przez uczniów do zakupów w ramach NPRCZ)
14. „PS I like you” K. West (książka wybrana przez uczniów do zakupów w ramach NPRCZ)
15. Małe wielkie rzeczy” J. Picoult.
16. „Zanim się pojawiłeś” j. Moyes (książka wybrana przez uczniów do zakupów w ramach NPRCZ)
17. „Dziewczyna którą kochałeś” J. Moyes (książka wybrana przez uczniów do zakupów w ramach NPRCZ)
18. „Oszukana” Ch. Link

Tak jak obiecywaliśmy, do biblioteki trafił kolejny zakup w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w którym bierze udział nasza szkoła.

1. „Gibraltar. Tajemnica Sikorskiego” D. Baliszewski
2.  „Błekitne sny” K. Michalak
3.  „Chłopiec na szczycie góry” J. Boyne
4.  „Chłopiec w pasiastej piżamie” J. Boyne