Zwycięstwo na Spartakiadzie

Zwycięstwo na Spartakiadzie
💚Dnia 21 marca w pierwszy dzień wiosny odbyła się spartakiada szkół ponadpodstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli. 🏆
 
💚W zawodach wzięło udział siedem szkół. Konkurencje odbywały się w tonacji “na wesoło”. Nasza szkoła odniosła wyraźne zwycięstwo w “biegu chomika”, “skokach w workach”, “rydwanie”, “przekładaniu obręczy” oraz “refleksomierzu”. Tym samym Sikorski obronił tytuł mistrza Stalowej Spartakiady wywalczony w tamtym roku. Cała ekipa pozostawiła dużo serca podczas zawodów i przy okazji wszyscy bawili się świetnie. Jesteśmy dumni, że mamy tak uzdolnioną i waleczną młodzież. 🤼‍♂️🤸‍♂️🏃‍♀️
 
💚W spartakiadzie udział wzięli:
1. Ścibiur Oliwia
2. Zarewicz Gabriela
3. Sławek Magdalena
4. Okruch Kamila
5. Furgała Kornelia
6. Wieprzęć Wiktoria
7. Jasiński Jakub
8. Skiba Piotr
9. Rydzik Kamil
10. Rydzik Piotr
11. Wajs Wiktor
12. Perlak Bartłomiej
13. Krawiec Jakub
14. Borkowski Dawid
15. Baran Wojciech
Opiekunowie: Izabela Bis, Jakub Patkiewicz