Walczymy o Bartka - koncert charytatywny

Walczymy o Bartka - koncert charytatywny

23 września, pod Miejskim Domem Kultury w Stalowej Woli odbędzie się impreza charytatywna „Walczymy o Bartka”. Dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na leczenie Bartka Belcarza – stalowowolskiego historyka i pomysłodawcy Ogólnopolskiego Konkursu Modelarskiego „Sikorski Model Show”.

Bartek Belcarz to mąż, tata, dziadek, przyjaciel, zaangażowany w sprawy młodzieży nauczyciel i pasjonat historii lotnictwa. Na początku roku zdiagnozowano u niego glejaka – wielopostaciowy, złośliwy nowotwór mózgu, z którym od kilku miesięcy toczy nierówną walkę. Po dwóch operacjach, radio- i chemioterapii przyszła pora na kolejny krok – terapię TTF, która daje nadzieję na powstrzymanie rozwoju komórek rakowych. Dzięki ogromnemu wsparciu i zaangażowaniu wielu osób do tej pory udało się zebrać blisko połowę potrzebnych na leczenie środków. Walka o zdrowie Bartka i sfinansowanie kolejnych miesięcy terapii trwa jednak nadal.

Już 23 września 2023 r. o godzinie 18.00 na tarasie Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli odbędzie się charytatywny koncert, z którego dochód przeznaczony zostanie na opłacenie tego kosztownego leczenia. Gwiazdą wrześniowego koncertu będzie zespół

4 SZMERY – muzyczni pasjonaci wykonujący repertuar legendy rocka, australijskiej grupy AC/DC. Jako support wystąpi stalowowolska formacja Jolly Roger.

To jednak nie wszystko. Od godziny 15.00 na uczestników sobotniego eventu czekać będą wydarzenia towarzyszące: pokazy motocyklowe, zabytkowe auta, atrakcje dla dzieci, pokazy strażackie i wiele innych. W czasie wydarzenia prowadzona będzie również zbiórka do puszek oraz licytacja cennych przedmiotów i voucherów na różne usługi.

Data: 23 września 2023

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli, ul. 1 Sierpnia 9

Godzina:

  • 15.00-18.00 – wydarzenia towarzyszące;
  • 18.00 – koncert Jolly Roger;
  • 19.00 – licytacje;
  • 20.00 – koncert 4 SZMERY