Uczniowie klasy IV ab i II ab na szkoleniu w ISCAR Poland Sp. z o.o.

Uczniowie klasy IV ab i II ab na szkoleniu w ISCAR Poland Sp. z o.o.

Dnia 10.04.2024 r. uczniowie klasy 4ab oraz 2 ab technikum o profilu mechatronicznym wraz z opiekunami dr inż. Joanną Zielińską-Szwajką oraz dr. inż. Krzysztofem Szwajką, uczestniczyli w specjalnie dla nich zorganizowanym przez firmę ISCAR Poland szkoleniu narzędziowym „Świat narzędzi skrawających – szkolenie dla Młodych Techników”. Odbyło się ono w Katowicach, w Tech Center firmy I SCAR Poland.

Szkolenie podzielone było na 2 części:

– teoretyczną dotyczącą: podstaw obróbki skrawaniem, grup materiałów obrabianych, rodzajów materiałów narzędziowych, strategii obróbczych oraz powłok PVD i CVD, wiercenie narzędziami składanymi. Wykłady prowadzone były przez Marcina Różańskiego, Dyrektora Technicznego ISCAR Poland

– praktyczną (pokazy na maszynach Okuma i Hermle): pokaz toczenia rowkowania i przecinania, frezowanie na dużych wysięgach, frezy monolityczne + strategie obróbcze, zaangażowanie ae – ap. W tej części oprócz Pana Marcina prowadzącym był Michał Zemanek, Lider Tech Center.

Na zakończenie uczniowie uzyskali certyfikaty potwierdzające ich uczestnictwo w szkoleniu.

Dziękujemy pracownikom ISCAR Poland Sp. z o.o. za zaproszenie na szkolenie, gościnność i odpowiedzi na wszystkie nurtujące uczniów pytania.

Wizyta w ISCAR Poland
Wizyta w ISCAR Poland
Wizyta w ISCAR Poland
Wizyta w ISCAR Poland
Wizyta w ISCAR Poland
Wizyta w ISCAR Poland
Wizyta w ISCAR Poland
Wizyta w ISCAR Poland
Wizyta w ISCAR Poland
Wizyta w ISCAR Poland
Wizyta w ISCAR Poland
Wizyta w ISCAR Poland
Wizyta w ISCAR Poland
Wizyta w ISCAR Poland
Wizyta w ISCAR Poland
Wizyta w ISCAR Poland
Wizyta w ISCAR Poland
Wizyta w ISCAR Poland