Szlachetna Paczka w ZSP nr 1 po raz drugi

Szlachetna Paczka w ZSP nr 1 po raz drugi

 

Nasza szkoła już po raz drugi zaangażowała się w ogólnopolską akcję „Szlachetna Paczka”. Tym razem pomagamy starszej, schorowanej kobiecie z trudną sytuacją rodzinną. Potrzeby Pani, którą wybraliśmy nie są zbyt wygórowane, ale każda złotówka się liczy. Zapraszamy wszystkich nauczycieli i uczniów do współpracy.

W związku z tym już od 28.11.2016 rozpoczynamy na terenie szkoły cykl akcji charytatywnych, z których dochód przeznaczony będzie właśnie na „Szlachetną Paczkę”- w programie między innymi  Świąteczny Kiermasz Łakoci. Więcej informacji na plakatach i w gabinecie pedagoga i psychologa szkolnego.

Zapraszamy przewodniczących klas, które chcą włączyć się w Akcję do kontaktu z pedagogiem i psychologiem szkolnym.

Send a Comment