Już jutro tj 1.12.2016 w holu na pierwszym piętrze startuje nasza Świąteczna Kawiarenka. Oferta jest bardzo bogata i na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie. W asortymencie m.in. pyszne ciasta i ciasteczka upieczone przez nasze uczennice, pizza i prawdziwy rarytas dla smakoszy: świeżo upieczony chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym.
Dla fanów dobrej zabawy i odrobiny szaleństwa proponujemy Szkolną Fotobudkę. Dysponujemy własnymi gadżetami, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby przynieść swoje przebrania i rekwizyty. Będzie efektownie, aktywnie i zabawnie, a przede wszystkim będzie co wspominać!
Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz realizowanej w szkole akcji Szlachetna Paczka.

