Spotkanie z przedstawicielami Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie

Prelekcję tematyczną pod hasłem  „Rozmowy z gliną” poprowadzi dr Robert Bałdys, były I. Zastępca Komendanta Stołecznego Policji, doświadczony policjant m.in. pracował w strukturach CBŚ i zasłużył się w wyeliminowaniu mafii pruszkowskiej i wołomińskiej w Warszawie. Prelekcja jest elementem cyklu prowadzonych przez WSPIA wykładów Klasa mundurowa –dobry wybór. Jak pokierować swoją przyszłą karierą zawodową – jest to inicjatywa, której celem jest pomoc maturzystom kończącym profilowane klasy „mundurowe” w wyborze odpowiedniego kierunku studiów, który zapewni im pewną przyszłość zawodową.

Ponadto podczas spotkania z uczniami klas mundurowych zostanie przedstawiona również:
– specyfika studiów na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne (dr Agata Furgała)
– oraz krótko generalna oferta WSPiA jakie są warunki studiowania, system mieszkań uczelnianych, stypendia itp. (mgr Beata Filipek). Jeśli nam się uda zabierzemy ze sobą walizki kryminalistyczne z naszego laboratorium kryminalistycznego i trochę sprzętu, aby pokazać młodzieży.
Serdecznie zapraszamy!