Spotkanie klas prawnych z adwokatem

spotkanie_z_krzyssztofem_bednarzem

W dniu 07.03.2016 roku odbyło się spotkanie klas prawnych I B LO oraz II B LO z adwokatem Krzysztofem Bednarzem pod opieką p. Anny Parysz oraz p. Agnieszki Thiede-Jędrak. Adwokat zapoznał uczniów jak i opowiedział im sytuacje związane z prawem karnym jak i cywilnym, oraz o studiach i trudnościach związanych z tą pracą i zdawalnością aplikacji, uczniowie z zainteresowaniem słuchali naszego gościa i zadawali mu również ciekawe pytania. Dzięki takim spotkaniom uczniowie na profilu prawnym dowiadują się co ich czeka za kilka lat i większość uczniów jest z takich spotkań zadowolona i czerpie z nich wiedzę. Adwokat Bednarz jest jednym z najlepszych adwokatów w Stalowej, więc był to zaszczyt go u nas gościć, mamy nadzieję, że odwiedzi nas jeszcze nie jeden raz.