Sikorski z certyfikatem!

Zapewne już wiecie, że w naszej szkole realizowane były projekty społeczne w ramach Olimpiady „Zwolnieni z teorii”. Jakiś czas temu, gdy wszyscy ogarnięci byli nauczaniem zdalnym zrobiło się o nich głośno w lokalnych mediach. Jeden z nich to „Składopedia”- który był tworzony przez uczennice klasy 3bl LO Nikolę Homę, Gabrysię Błyskal i Nadię Kasperek, oraz „FeMyNizm” – Natalia Chmura, Wiktoria Kolano, Natalia Lewkowicz Paulina Micek, Aleksandra Watras. Dziewczyny od października 2021 roku w pocie czoła realizowały wytyczone sobie cele. Nie było to łatwe zadanie, bo trzeba było rozpocząć współpracę na zupełnie nowym gruncie i wiele rzeczy się nauczyć samemu.

I wiecie co? UDAŁO SIĘ!

Dziewczyny skończyły projekty z sukcesem. „Składopedia” uzyskała tytuł Brązowego Wilka, co oznacza, że otrzymała 3 miejsce wśród zrealizowanych projektów w całej Polsce!  Szacunek dla dziewczyn!

Nasza szkoła otrzymała również certyfikat, jako placówka wspierająca uczniów w zdobywaniu kompetencji zarządzania projektami.

Należy tutaj wspomnieć o darczyńcach, bez których nie udało by się dobrnąć do końca a byli nimi:

-HSW S.A. w Stalowej Woli

-PSS Społem w Stalowej Woli