SIKORSKI W PÓŁFINALE !!!

W piątek 10.03.23r na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli rozegrany został ćwierćfinał Wojewódzkiej Licealiady w koszykówce .

Rywalem naszego zespołu była drużyna ZS z Tarnobrzega. Cały mecz toczył się pod dyktando naszych chłopaków. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem naszego zespołu 73:44.

Sikorski będzie reprezentował nasz rejon w półfinale wojewódzkim .Po wielu latach wracamy do gry na wyższym szczeblu , co jest niewątpliwie zasługą naszych panów reprezentujących nasza szkołę: Beck Filip- kapitan zespołu, Baran Wojciech, Bełzak Paweł, Bożek Karol, Drozd Dawid, Kawalec Jakub, Krzek Łukasz, Nowak Kacper, Paterek Marcin, Skiba Piotr, Stańczyk Gabriel. WIELKIE BRAWA DLA DRUŻYNY !!!

Nie sposób nie wspomnieć o super kibicach, którzy bardzo licznie przybyli dopingować nasza szkołę. DZIĘKUJEMY za wspaniały doping i zapraszamy na kolejne mecze.

GRAMY DALEJ !!!!!

Wojewódzka Licealiada w koszykówce