Relacja z gazetki szkolnej w języku angielskim

W ostatnim tygodniu nauki stacjonarnej w tym roku kalendarzowym pojawiła się w naszej szkole na korytarzu na pierwszym piętrze gazetka szkolna w języku angielskim, zatytułowana „Christmas is coming”.
Tematem gazetki są trzy wywiady pisemne przeprowadzone z uczniami naszej szkoły, którzy przez dłuższy czas mieszkali zagranicą, tzn. w słonecznych Włoszech: we Florencji i na Sycylii, jak również w słynącej z pięknych zamków Irlandii. Nasi uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące zwyczajów bożonarodzeniowych w krajach, w których mieszkali. Pytania wymyślili ich koledzy i koleżanki z klasy. Całości nadano bogatą oprawę plastyczną przygotowaną przez naszych uczniów.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY uczniom zaangażowanym w powstanie tego numeru gazetki: klasie II e LO, II b LO, II SB i I SB. Bez Was nie udałoby się tego zrobić. Opiekę nad tą odsłoną gazetki sprawowała pani Grażyna Marczewska, nauczycielka języka angielskiego. W pracach nad gazetką pomagała pani Beata Tracz, bibliotekarz szkolny. Następny styczniowy numer gazetki przygotuje pani Katarzyna Bieniek, nauczycielka języka angielskiego, wraz ze swoimi uczniami.
Przypominamy, że na koniec roku szkolnego odbędzie się konkurs „Królowe gazetek szkolnych”. Spośród gazetek szkolnych zaprezentowanych w ciągu roku szkolnego grono pedagogiczne i uczniowie wybiorą trzy, które najbardziej się spodobały. Dla zwycięzców konkursu atrakcyjne nagrody!
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z czasu tworzenia gazetki oraz samej gazetki.

Ogłoszenie o gazetce

Wystawa z gazetką