Półfinał Wojewódzkiej Licealiady

Półfinał Wojewódzkiej Licealiady

W dniu 11 kwietnia w Mielcu odbył się Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w koszykówce chłopców. Nasi koszykarze rozegrali dwa mecze w  pierwszym zdeklasowali uczniów z I LO w Dębicy, mecz zakończył się wynikiem 51:31. Do drugiego meczu przystąpili z wielką determinacją i nie dali szans gospodarzom ZST Mielec wygrywając 63:34. W reprezentacji Sikorskiego grali: Baran Wojciech, Bełzak Paweł, Bożek Karol, Frankiewicz Bartosz, Krzek Łukasz, Nowak Kacper, Paterek Marcin, Skiba Hubert, Skiba Piotr, Stańczyk Gabriel, Wajs Wiktor. Opiekunami drużyny są Pani Iwona Czopor oraz Witold Wieprzęć. W dniu 23 kwietnia wyjeżdżamy na Finał Mistrzostw Wojewódzkich w Przemyślu. Trzymajcie za nas  kciuki.

Półfinał Wojewódzkiej Licealiady
Półfinał Wojewódzkiej Licealiady
Półfinał Wojewódzkiej Licealiady
Półfinał Wojewódzkiej Licealiady
Półfinał Wojewódzkiej Licealiady
Półfinał Wojewódzkiej Licealiady
Półfinał Wojewódzkiej Licealiady
Półfinał Wojewódzkiej Licealiady
Półfinał Wojewódzkiej Licealiady
Półfinał Wojewódzkiej Licealiady
Półfinał Wojewódzkiej Licealiady
Półfinał Wojewódzkiej Licealiady