
Następnie Hiszpania – słoneczna, tętniąca życiem. W Barcelonie podziwialiśmy Sagradę Familię i odkrywaliśmy historię Gaudiego. Zanurzyliśmy się także w piłkarską pasję w muzeum FC Barcelony. Kolejny punkt to Hiszpańska wioska, czyli unikalny i barwny skansen, pełen kolorowych uliczek i dzieł sztuki urzekł nas w drodze na widokowe wzgórze Montjuic. Z kolei w muzeum Salvadora Dalí poczuliśmy magię surrealizmu, a hiszpańskie miasteczka przy plaży przeniosły nas w zupełnie inny świat, pełen słońca, turkusowej wody i tropikalnej roślinności. Warto dodać, że w Hiszpanii nasi uczniowie z ogromnym zaangażowaniem próbowali języka hiszpańskiego, nawet Ci, którzy na codzień się go nie uczą

Hiszpańska energia, tapas i widoki zostaną z nami na zawsze



