30 maja uczniowie klas 1ab(T) oraz 2b LO uczestniczyli w pełnej atrakcji wycieczce do Warszawy ![]()
.
Pierwszym punktem programu było Centrum Nauki Kopernik 
, gdzie mogliśmy odkrywać świat nauki poprzez ciekawe doświadczenia i interaktywne wystawy.
Następnie udaliśmy się na zwiedzanie PGE Narodowego 
, poznając kulisy funkcjonowania jednego z największych stadionów w Polsce – prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej i sportowych emocji 
Na zakończenie odwiedziliśmy Niewidzialną Wystawę
— wyjątkową, interaktywną i sensoryczną podróż, która pozwoliła nam spojrzeć na świat z perspektywy osób niewidomych. W całkowicie wyciemnionych pomieszczeniach mogliśmy przekonać się, z jakimi wyzwaniami na co dzień mierzą się osoby niewidome oraz jak funkcjonują bez zmysłu wzroku. Było to niezwykłe i bardzo wartościowe doświadczenie, które skłoniło nas do refleksji i większej empatii.






