Nauka, sport i empatia - wycieczka do Warszawy

Nauka, sport i empatia - wycieczka do Warszawy

30 maja uczniowie klas 1ab(T) oraz 2b LO uczestniczyli w pełnej atrakcji wycieczce do Warszawy 🚌🇵🇱.

Pierwszym punktem programu było Centrum Nauki Kopernik 👩‍🔬🔬, gdzie mogliśmy odkrywać świat nauki poprzez ciekawe doświadczenia i interaktywne wystawy.
Następnie udaliśmy się na zwiedzanie PGE Narodowego ⚽🏟️, poznając kulisy funkcjonowania jednego z największych stadionów w Polsce – prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej i sportowych emocji 😁
Na zakończenie odwiedziliśmy Niewidzialną Wystawę 🖤 — wyjątkową, interaktywną i sensoryczną podróż, która pozwoliła nam spojrzeć na świat z perspektywy osób niewidomych. W całkowicie wyciemnionych pomieszczeniach mogliśmy przekonać się, z jakimi wyzwaniami na co dzień mierzą się osoby niewidome oraz jak funkcjonują bez zmysłu wzroku. Było to niezwykłe i bardzo wartościowe doświadczenie, które skłoniło nas do refleksji i większej empatii.
Wyjazd dostarczył wszystkim wielu wrażeń, nowych doświadczeń oraz był świetną okazją do integracji i wspólnego spędzenia czasu 😍💚
 
Wycieczka do Warszawy
Wycieczka do Warszawy
Wycieczka do Warszawy
Wycieczka do Warszawy
Wycieczka do Warszawy