III Międzynarodowy Puchar Karpat

23 września 2017 w Nowej Dębie odbył się III Międzynarodowy Puchar Karpat. Dominika Sibiga – uczennica naszej szkoły – boksowała w kategorii wagowej do 75 kg. wygrywając w pierwszej rundzie przez TKO z zawodniczką z Wisłoka Rzeszów. Przeciwniczka Dominiki miała lepsze predyspozycje fizyczne, ponieważ była wyższa i miała dłuższy zasięg rąk. Mimo to Dominika prowadziła walkę według ustalonej wcześniej z trenerem strategii. Dziękujemy Pani dyrektor za wsparcie dla klubu, umożliwienie wyjazdów na zawody, doping dla zawodników. Udział uczniów naszej szkoły w zawodach jest promocją szkoły nie tylko w powiecie, ale również w całym województwie. Gratulujemy również Dominice która otrzymała stypendium od Starosty Stalowowolskiego.

Zdjęcie z Panią Dyrektor ZSP 1 – od lewej: Pani Dyrektor, Dominika Sibiga, trener Artur Chomiak