II Wiosenne Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi leżąc

II Wiosenne Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

W dniu 04 kwietnia po raz drugi odbyły się w naszej szkole zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. W rywalizacji wzięli udział uczniowie ZSP 1 i studenci Politechniki ze Stalowej Woli. Zawody rozpoczęły  się od ważenia zawodników, aby określić ich kategorię wagową. Następnie uczestnicy  podawali ciężar sztangi w pierwszej z trzech prób. Organizatorami zawodów byli:

• mgr Ilona Pięcińska – również jako główny fotograf zawodów 😉
  • mgr Krzysztof Jaślanek
  • mgr Waldemar Ziara

Po wielkich trudach najlepsze wyniki zawodników w poszczególnych kategoriach wagowych przedstawiają  się w sposób następujący:

• Lenart Kacper (klasa Ie LO) – kategoria wagowa 67,5 kg – wynik 80 kg – I miejsce
  • Idec Karol (klasa I ab T) – kategoria wagowa 82,5 kg – wynik 105 kg – I miejsce
  • Dziama Szymon (klasa I ab T) – kategoria wagowa 82,5 kg – wynik 95 kg – II miejsce
  • Abd El Shafi Hadi (klasa IIIa LO) – kategoria wagowa 100 kg – wynik 117,5 kg – I miejsce
  • Ciechanowski Patryk (Politechnika) – kategoria wagowa 75 kg – wynik 115 kg – I miejsce
  • Serafin Adam (Politechnika) – kategoria wagowa 90 kg – wynik 120 kg – I miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przyszłym roku.