GIEŁDA PODRĘCZNIKÓW

Zapraszamy wszystkich uczniów na giełdę podręczników, która odbędzie się w szkolnej bibliotece.
Książki do sprzedaży prosimy przynosić do biblioteki szkolnej do pani Beaty Tracz lub do pani Urszuli Iwaszek sala 116, w dniach 2.09 – 6.09.

Sprzedaż będzie prowadzona w dniach 7.09 – 09.09 w godzinach pracy biblioteki, czyli od 7.00 do 15.00.

Regulamin „Szkolnej giełdy podręczników”

1. Szkolna giełda podręczników organizowana jest przez bibliotekę szkolną wraz z samorządem uczniowskim.
  2. Uczniowie przynosząc książki do sprzedaży wyceniają je według własnego uznania
  3. Do ceny ustalonej przez ucznia, organizatorzy dodają 2 zł opłaty (1 zł dla biblioteki, 1 zł dla samorządu)
  4. Każdy z uczniów oddając książki do biblioteki zobowiązany jest do przygotowania listy oddawanych książek wraz z wyszczególnionymi cenami. Cena ma zawierać już 2 zł opłaty.
  5. Każda z książek powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem ucznia sprzedającego, oraz powinna mieć napisaną cenę. Cena ma zawierać już 2 zł opłaty.