FINAŁ WOJEWÓDZKI W PRZEŁAJOWYCH BIEGACH DRUŻYNOWO - INDYWIDUALNYCH

FINAŁ WOJEWÓDZKI W PRZEŁAJOWYCH BIEGACH DRUŻYNOWO - INDYWIDUALNYCH

W dniu dzisiejszym (środa 17.04) odbył się finał wojewódzki w przełajowych biegach drużynowo – indywidualnych. Na trasie liczącej 1200 metrów a usytuowanej wokół stadionu MOSiR w Kolbuszowej rywalizowało 80 najlepszych zawodników z województwa podkarpackiego. Naszą szkołę reprezentowali: Adamski Michał – 1abT, Czernikowski Mateusz – 1abT, Koryga Kacper – 1abT, Leszczyński Szymon – 2i, Robótka Karol – 3ef, Wesołowki Maciej – 1abT. W klasyfikacji drużynowej szkoła zajęła XII miejsce, natomiast Leszczyński Szymon uplasował się na V miejscu w klasyfikacji indywidualnej. Gratulacje.

Finał wojewódzki biegi przełajowe
Finał wojewódzki biegi przełajowe
Finał wojewódzki biegi przełajowe