Dzień Przedsiębiorczości

6 kwietnia 2022 r. odbył się Dzień Przedsiębiorczości. Dzień Przedsiębiorczości sprzyja  podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Poprzez udział w programie uczniowie mają możliwość: odbycia jednodniowej wizyty w wybranym miejscu pracy weryfikującej plany edukacyjne, zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie, pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach, czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu.

Chętni uczniowie z klas trzecich realizujących zajęcia z podstaw przedsiębiorczości wybrali się tego dnia do różnych firm. Były to: Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli, Prokuratura Rejonowa w Tarnobrzegu, Waldi Bus firma przewozowa w Stalowej Woli, Natural Beauty w Stalowej Woli. Firmy te przyjęły naszych uczniów, a ich pracownicy zapoznali zainteresowanych z organizacją i zarządzaniem przedsiębiorstwem. Zapraszamy do oglądnięcia ciekawych zdjęć.

Wizyta w sądzie

Wizyta w sądzie