Dzień Dobrych Uczynków

Dzisiaj, 19 maja, obchodzony jest Dzień Dobrych Uczynków, czyli święto społecznych i bezinteresownych działań. Pomysłodawcą święta jest Fundacja Ekologiczna Arka, której członkowie wpadli na taki pomysł w 2005 roku i do dziś promują tą inicjatywę.

Drodzy Uczniowie, chcielibyśmy podzielić się z Wami kilkoma pomysłami, jak celebrować ten wyjątkowy dzień. Przygotowaliśmy dla Was Życzliwe BINGO! Kartki z naszym wyzwaniem znajdziecie na szkolnych korytarzach oraz w bibliotece lub po prostu możecie zrobić screena. Działajcie, a w komentarzu podzielcie się z nami ile miłych uczynków udało się Wam wykonać. My za Was trzymamy kciuki, życzymy powodzenia i oczywiście sami również włączamy się do akcji 🙂P.S. Dobro powraca!

Życzliwe bingo