,,Do serca przytul psa, weź na kolana kota...”

,,Do serca przytul psa, weź na kolana kota...”

Czy lubisz zwierzęta? Uczniowie naszej szkoły lubią zwierzęta. Wielu uczniów ma w domu swojego pupila. Opiekują się swoimi czworonożnymi przyjaciółmi, dbają o to, by były zdrowe, dobrze odżywione, bezpieczne. Każde zwierzę wymaga uwagi, a także wiedzy jak zajmować się nim. Uczniowie klasy biologiczno – chemicznej poznają dokładnie budowę i fizjologię zwierząt. Uczą się wielu ciekawych informacji o świecie zwierząt. Niektórzy myślą o swojej przyszłości w perspektywie lekarza weterynarii. Jeśli chcesz zgłębiać swoją wiedzę – zapraszamy do klasy biologiczno – chemicznej. Od września 2022 r. czekamy na nowych uczniów chcących poznawać rozszerzoną biologię i chemię. A teraz oglądnijcie bardzo ciekawe, pełne ciepła i wrażliwości zdjęcia zwierzątek i ich opiekunów.

Pupile “Sikorskiego” z opiekunami
Pupile “Sikorskiego” z opiekunami
Pupile “Sikorskiego” z opiekunami
Pupile “Sikorskiego” z opiekunami
Pupile “Sikorskiego” z opiekunami
Pupile “Sikorskiego” z opiekunami
Pupile “Sikorskiego” z opiekunami
Pupile “Sikorskiego” z opiekunami
Pupile “Sikorskiego” z opiekunami
Pupile “Sikorskiego” z opiekunami
Pupile “Sikorskiego” z opiekunami
Pupile “Sikorskiego” z opiekunami
Pupile “Sikorskiego” z opiekunami
Pupile “Sikorskiego” z opiekunami
Pupile “Sikorskiego” z opiekunami
Pupile “Sikorskiego” z opiekunami
Pupile “Sikorskiego” z opiekunami
Pupile “Sikorskiego” z opiekunami
Pupile “Sikorskiego” z opiekunami
Pupile “Sikorskiego” z opiekunami
Pupile “Sikorskiego” z opiekunami
Pupile “Sikorskiego” z opiekunami
Pupile “Sikorskiego” z opiekunami

 

Pupile “Sikorskiego” z opiekunami
Pupile “Sikorskiego” z opiekunami