Uwaga!
W wtorek 6 grudnia o godzinie 11.00 w naszej szkole odbędzie się Aukcja Baniek. Prosimy przewodniczących klas o zbiórkę pieniędzy na bilety wstępu (1zł od osoby) oraz na licytowane bombki. Do każdej bombki dołączany jest certyfikat.
Odbiór biletów od środy (30.11.) u opiekunów samorządu: p. Sarny bądź p. Zalewskiej. W Aukcji uczestniczyć mogą tylko całe klasy.
Pieniądze przeznaczone będą na pomoc naszym uczniom oraz na Szlachetną Paczkę.

