Nasi uczniowie uczestniczyli w konferencji „ASTROMŁODZI”, która odbyła się 2 czerwca 2026 r. w Auli Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli. Wydarzenie poświęcone było tematyce kosmosu, nauki i nowoczesnych technologii.
Dużym zainteresowaniem cieszył się Kosmiczny Quiz, w którym nasi uczniowie chętnie sprawdzali swoją wiedzę i aktywnie angażowali się w przygotowane zadania. Miło nam również poinformować, że Mateusz Grzybała z klasy 1abT zdobył III miejsce w konkursie „Fajna Fotka”. ![]()
![]()
Serdecznie gratulujemy Mateuszowi oraz wszystkim uczestnikom i cieszymy się z aktywnego udziału naszej młodzieży w tym inspirującym wydarzeniu!



