Szlachetna Paczka 2017

Szlachetna Paczka w ZSP nr 1
Nasza szkoła już po raz kolejny zaangażowała się w ogólnopolską akcję „Szlachetna Paczka”.

Tym razem pomagamy młodej kobiecie, która samotnie wychowuje kilkutygodniowe dziecko.

Potrzeby Pani, którą wybraliśmy nie są zbyt wygórowane, ale każda złotówka się liczy, w związku z tym zapraszamy wszystkich nauczycieli i uczniów do współpracy.
Już w ten czwartek tj 30.11.2017 w holu na pierwszym piętrze startuje nasz  Świąteczny Kiermasz. Oferta jest bardzo bogata i na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie.
i prawdziwy rarytas dla smakoszy: świeżo upieczony chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym.
Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz realizowanej w szkole akcji Szlachetna Paczka.
Liczymy na Was – do zobaczenia